Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt

  • Wi-Fi
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt Χονγκ Κονγκ βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από τον Ναό Tin Hau. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 1 χλμ. από σταθμό τρένου MTR Tsim Sha Tsui και μόλις 250 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Pitt Street.

Το Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt διαθέτει σαλόνι και έχει θέα στο βουνό.

Για αυτοεξυπηρέτηση των επισκεπτών διατίθεται κουζίνα.

Κέντρο Sino Centre επίσης βρίσκεται σε απόσταση 6 λεπτών με τα πόδια. Elements βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Η πλησιέστερη στάση του μετρό είναι MTR Mong Kok που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt Χονγκ Κονγκ
3Room Charming Apt,8Pax
Τιμή μόνο για κινητά

3Room Charming Apt,8Pax

8.5
Έξοχο 99 σχόλια
58 μ από το κατάλυμα
USD 191 USD 172
ανά νύχτα
Fantastic Queen Beds, 4Rms Beside Mtr Grand 14Ppls 2 Bathrm
Τιμή μόνο για κινητά

Fantastic Queen Beds, 4Rms Beside Mtr Grand 14Ppls 2 Bathrm

9.4
Άριστο 10 σχόλια
162 μ από το κατάλυμα
USD 394 USD 355
ανά νύχτα
2Br Seaview Apartment With Balcony
Τιμή μόνο για κινητά

2Br Seaview Apartment With Balcony

8.5
Έξοχο 2 σχόλια
164 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 12:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt;
      Το Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt βρίσκεται κοντά σε Tin Hau Temple.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt περιλαμβάνουν Elements, Χονγκ Κονγκ καθώς και Κέντρο Sino Centre.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt περιλαμβάνουν Ocean Empire Food Shop Yau Ma Tei και Nga Po Restaurant και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Το Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Θα έχει ωραία θέα από το δωμάτιό μας στο διαμέρισμα;
      Ναι, τα δωμάτια του διαμέρισμα έχουν θέα στο βουνό.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Hidden Gem Best & Spacious 2Br City Center Apt Χονγκ Κονγκ

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο